Adresimiz

1. Bostanli Mah. 2013/1  Sk D:1  Yilmaz apt.

35540/ Karsiyaka, İzmir

 Tel : (90 535) 612 88 41
Bostanli iskeleden -5 dk
Bostanli camiden – 5 dk
Bostanli Dominos – 3 dk
Nergiz metro istasyondan Denize dogru 10-12 dk
Harita:  http://harita.yandex.com.tr/-/CVRHQ4Pn
Web : www.russkiyizmir.com

e-mail : turkey-izmir@mail.ru

 2. İzmir ili Torbolı içlisinde Barış Yapı İş Merkezi Kat:1 no:3 Barış Yapı Sitesi Cumhuriyet Mahallesi Torbalı İzmir adresinde temsilcilik açmış bulunuyoruz.

Tel : (0533) 739 79 34

8 thoughts on “İLETİŞİM”

  1. Dış ticaret uzmanıyım, iyi derece ingilizce ve orta derece almanca bilgim var. Rusya ile çalışmalara başladık ve bu yüzden kısa sürede Rusça öğrenmem gerekmektedir. Konu le ilgili olarak en kısa sürede açılacak sınıfınızın saaleri, bu noktada yeterlilik almam için en kısa ne kadar sürede sonuç alabileceğimi, ders fiyatları (özel ve sınıf ayrı ayrı) bildriebilir misiniz?

  2. Merhaba 33 yasinda makina muhendisiyim Azerbaycan ve turkmenistanda calistim ama rusca bilgisi problemi nedeniile ise ara veripkurs gormek icin izmire geldim. Fiyat bilgisi rica ediyorum. 5324603745

  3. Merhaba,
    Alsancakta şubeniz var mı?
    Kayıt yaptırdıktan sonra seviyeye uygun bir sınıfta başlamak için seviye tespit sınavı yapılıyor mu yoksa sıfırdan mı başlatılıyor?
    Kurs ücretini öğrenebilir miyim?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*